Květen 2009

Bandslam-nové foto

31. května 2009 v 19:40 | Velediction |  Vanessa Gallery
Popis:
Můžeme se podívat na nové fotky Vanessy k filmu Bandslam.Bohužel nevím, o co přesně se jedná,možná jde o nějaké promo či plagát.Dále už víme pár měst ve kterých odstartují v srpnu premiéry, ale Česká republika mezi nimi stále není, takže budeme muset vydržet.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Komentář majitele blogu:
No co říct,snad jen že je to moc hezké foto.

Monique v Los Angeles-29.5.09

31. května 2009 v 16:17 | Velediction
Popis:
A nyní Vám mohu nabídnout další nový článek,který se tentokrát týká Monique Coleman,která byla spatřena v Los Angeles v pátek odpoledne (29.května).Sebou měla velkou tašku od Glowelle a na hlavě měla opravdu kontroverzní účes.Co a proč se tam oběvila,prozatím nikdo neví.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/monique-coleman-glowelle-girl.jpg
Komentář majitele blogu:
Musím přiznat že tu Monique vypadala ponekud divně,tak nezvikle.

Ashley živé vystoupení na VIVA Comet 2009-Foto

30. května 2009 v 18:29 | Velediction
Popis:
Náštěva Ashley v Německu otřásá celým světemprotože máme k dispozici tolik skvělých článků.A i ted se můžete podívat na článek s fotkami,kde můžete vidět Ashley,která zaspívala živě svůj hit It's Alright, It's OK na slavnostním ocenění VIVA Comet 2009.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Komentář majitele blogu:
Teda musím říct že je to uplná paráda,namalou chvíli odjedu a nestačím se divit co máme novinek o naší Ashley.

KayCee na letišti Van Nuys v LA-29.5.09

30. května 2009 v 15:39 | Velediction
Popis:
A konečně tu máme menší změnu,protože se můžeme podívat po dlouhé době na nové fotky Kaycee Stroh.Domnívám se,že je to poprvé od její svatby.Tyto fotky pocházejí z luxusního letadla Jet 737 VIP,kterým se Kaycce přepravila na Van Nuys letiště v Los Angeles v pátek odpoledne (29.května).Bohužel Vám nemohu říc kam má namířeno,ale časem se to snad dozvíme.
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/happy-birthday-kaycee-stroh.jpg
Komentář majitele blogu:
Musím říct že to Kaycce velice slušelo.Škoda jen že nevíme kam měla namířeno,kdo ví třeba letěla za starými známími.Například za Zacem a Vanessou a nebo má domluvenou velkou schůzku kde bude hovořit o svém novém filmu.Kdo ví...xD

Ashley živé vystoupení na VIVA Comet 2009-Německo

30. května 2009 v 13:10 | Velediction
Popis:
A opět tu máme naší Ashley a její VIVA Comet 2009.Nyní Vám mohu nabídnout Ashley v přímém přenosu,kde nám zaspívala tolik oblíbenou píseň z jejího nového alba Guilty Pleasure - It's Alright, It's OK.Video Vám nabízím ve velkém rozlišení at si to užijete,protože to stojí za to.


Komentář majitele blogu:
Musím se přiznat,že hned jak začala zpívat tak mi po celém těle naskákala husí kůže a uplně jsem se vžil do toho,jako bych stál přímo před ní a zpíval s ní.Zkrátka je to moc a moc pěkné senachvíli vžít do kůže těch lidí co měli možnost tam bít a užívat si,moc jim závidím.
Ashley na VIVA Comet 2009-Rozhovor

30. května 2009 v 11:51 | Velediction
Popis:
Před malou chvílí jsem se zminoval o akci zvané VIVA Comet 2009.A nyní se můžete podívat na přiložené video,kde Ashley poskytla rozhovor pro VIVA Live.Všimnout si můžete také velkého množstvní fanoušků na kteří dostávali místy až hysterii.Rozhovor se týkal převážně nového alba Guilty Pleasure a skladby It's Alright, It' OK.


Komentář majitele blogu:
Toto video je velmi pěkne a docela zábavné.Osobně se mi moc líbí.

Ashley Tisdale na akci VIVA Comet 2009

30. května 2009 v 11:18 | Velediction |  Ashley Akce
Popis:
A jak to tak vypadá opět se dnes budeme věnovat jen Ashley,která byla tentokrát viděna na VIVA Comet 2009.Pro některým tento název nic neříká a přiznám se že ani mě.Jedná o nejlepší Německé ocenění,které podporuje hudební stanice VIVA.Tato akce se uskutečnila včera (29.května),ted tedy už víme že se Ashley vyskytuje v Německu.

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Komentář majitele blogu:
K tomuto článku dodám jen jedno a to jedno je,že to tu Ashley moc slušilo.

Vanessa dorazila na letní párty do hotelu Mondrian -28.5.09

29. května 2009 v 20:59 | Velediction
Popis:
V předminulém článku jsem Vás informoval o tom,že se Vanessa zůčastnila letní párty,která se konala včera (28.května).A právě tímto článkem na to navázat,protože máme k dispozici další fotografie na kterých můžeme vidět opět Vanessu, která právě dorazila na párty a vy jí můžete vidět jak vystupovala z auta.

http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/vanessa-hudgens-terrific-texter.jpg

Komentář majitele blogu:
Vanesse to tady moc a moc sluší a má moc pěkný mobílek.

Časopis Velediction-Reklama

29. května 2009 v 18:00 | Velediction
Lidi strašně jsem se nudil a jentak jsem bouzdil po netu až jsem nalezl tuto fotku,která ve mě zpustila nápad si udělat menší reklamu.Říkal jsem si že by to nemusel být tak hrozný nápad a navíc tím nic nestratí.Tak jsem se do toho pustil až vzniklo toto.Můžete vidět Zaca,který se chlubí svým magazínem,který jsem přejmenoval na Velediction a říka že jen díky němu je tak slavný.Tak co na to říkáte,docela dobrý,ne...xD

Vanessa na letní párty v hotelu Mondrian-28.5.09

29. května 2009 v 17:18 | Velediction
Popis:
A máme tu další nový článek,ale tentokrát se jedná o naší Vanessu,která byla spatřena na letní párty Oakley Intro v hotelu Mondrian v Západním Hollywoodu.Akce se konala včera,tudíž ve čtvrtek (28.května).Zac bohužel naší Vanessu nedoprovázel,ale na jednom americkém webu se píše o tom,že v létě si mají spolu někam vyrazit.

http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/vanessa-hudgens-oakley-sunglasses.jpg

Komentář majitele blogu:
Je to velká škoda,že jí Zac nedoprovázel,ale co se dá dělat.Jo a už se těším na to až si někam vyrazí.Doufám,že to bude opět Hawai,jak už je u nich zvikem.

Zanessa s fanoušky v Japonsku

29. května 2009 v 16:00 | Velediction
Popis:
Dnes moc novinek po ránu nebylo,to je také důvodem menšími pauzami mezi články,ale už se to začíná zlepšovat,, protože se můžete podívat na novou fotografii,která byla pořízena v Japonsku a můžete na ní vidět Zaca s Vanessou se dvěmi fanoušky.Bohužel není známo kdy byla tato fotka pořízená,ale je jasné že pochází z tohoto roku.

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Komentář majitele blogu:
Co říct,abych řekl pravdu tak ani nevím,snad jen to že je to moc pěkná fotka.3koda jen že jich není více.

Nový desing-29.5.09

29. května 2009 v 12:51 | Velediction |  Nové desingy
A prorože se v poslední době mluví hodně o naší milé Ashley Tisdale,neodolal jsem a včera jsem sní udělal opět nový desing,který si musím pochválit.Tento nový desing je vyjímeční vším,protože tu ještě takovýto still nikdy na mém blogu nebyl.V menu naleznete pár změn.Místo Family tu odedneška naleznete Affs a místo For you naleznete Forum.Myslím si že už to chtělo změnu jako sůl.Desing,jsem dělal asi hodku s tím že dneska jsem dělal nadpisy do menu.S názvem pro tento boží desing mi pomohlo moje milé sbéčko,které určitě znáte,protože ho hodně zminuji a je to Snapeova ,které dlužím velké poděkování.A nazávěr bych Vás chtěl opět poprosit aby jste se vyjádřili k tomuto dessu podle svého názoru.Děkuji za jaké koliv odpovědi.

Váš Velediction

Zac jde na basketbalový zápas-paparazzi video

29. května 2009 v 11:54 | Velediction |  Zac Videa
Popis:
Určitě víte že se Zac zůčastnil basketbalového zápasu NBA mezi Los Angeles Lakers a Denver Nuggets a proto to nemusím zminovat.Právě dnes Vám mohu nabídnout k této příležitosti aktuální video, které bylo pořízeno těsně před příchodem Zaca ke sportovní hale.Zac stihl rozdat spousty autogramů a dokonce se i vyfotit se s fanoušky.


Komentář majitele blogu:
Myslím si že je to od Zaca pěkné a hlavně je pěkné to že se snima i vyfotil.Být také slavný tak dělám totéž...xD


Vanessa jede fotit nový photoshoot-Video

28. května 2009 v 21:54 | Velediction
Popis:
V minulém článku jsem se zveřejňoval fotky na kterých byla viděna Vanessa,která měla namířeno neznámo kam.A možná Vám ted udělám radost,protože se oběvilo jedno paparazzi video které nám objasňuje pár informací.Vanessa odcházela ze svého nového domu,který by si měla údajně koupit a právě dnes se to potvrdilo že si ho již koupila.Dále Vám řeknu že Vanessa měla namířeno měla na focení nového photoshootu v Santa Monice.


Komentář majitele blogu:
Je to moc informací na jednou,sám nevím co se v tomto videu vlastně odehrálo,ale hlavní je že víme kam měla Vanessa namířeno.Pěkné video

Vanessa někam odjíždí- 27.5.09

28. května 2009 v 17:35 | Velediction
Popis:
A nyní Vám mohu nabídnout další článek,ale tentokrát se bude týkat Vanessy Hudgens, která byla spatřena ve středu (27.května) v Los Angeles u svého auta,na které čekala.Bohužel nevím kam měla namířeno,tak můžeme jen doufat zda se něco ukáže.

http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/05/vanessa-hudgens-packs-it-in.jpg

Komentář majitele blogu:
Musím říct,že Vanessa vypadala ponekud divně,možná to je tím že nebyla nalíčená,asi vyběhla jen tak bez příprav.
»Archive
©2008 - 2011 - velediction.blog.cz