Červen 2009

American Music Awards Portraits -_??.??.

30. června 2009 v 19:09 | Velediction
Dále Vám mohu nabídnout údajně nový photoshoot Vanessy o kterém abych se přiznal vůbec nic nevím.Ani Vám dokonce nemohu říct kdy byl nafocen,vím jen to že je velmi pěkný a velmi povedený.Doufám že se v brzské době dozvíme více.

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

The Grove-fotky ze zákulisý-27.6.09

30. června 2009 v 14:32 | Velediction
A opět tu máme článek z Ashley,spíše se jedná o nové fotografie,které pocházejí ze zákulisí ještě před jejím velkým koncertem v The Grove.Ted už dodám že jsou tyto fotky velmi povedé a stojí zato je všechny vidět.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Magazin Billboard-Scany

30. června 2009 v 12:06 | Velediction
Jak můžete vidět mám tu pro Vás scanz magazinu Billboard,kde se mimo jiné objěví i článek s Ashley Tisdale o jejím novém albu Guilty Pleasure.A poprvé v historii máte možnost si ho dokonce přečíst.Stačí jen kliknou na C.Č a dozvíte se na co je album zaměřené a také tam padla řeč o prvním albu Headstrong.Magazínu se dočkáme 4. července.
http://ashleytisdale.org/english/updates/data/upimages/billboardmag.jpg

Ashley opouští The Grove

29. června 2009 v 17:00 | Velediction
A nyní Vám mohu nabídnout docela kvalitný fotky,na kterých můžete vidět naší Ashley, když opouštěla svůj koncert v The Grove, který se uskutečnil v sobotu.K dispozici Vám také nabízím video,které se nachází pod fotkami a uvidíte na něm vystoupení právě z toho koncertu.

Ecko Red-Nový shoot

29. června 2009 v 15:19 | Velediction
Naše Vanessa má zasebou další photoshoot,který slouží jako reklamní kampaň pro značkové oblečení Ecko Red.Tuto značku už určitě každý zná.Musim uznat že je opravdu moc povedený.

KayCee na akci Pet Salon Pretty-27.6.09

29. června 2009 v 11:44 | Velediction
Zdravím,dnes jsem si dojel dodatečně pro vysvědčení.Prosím neptejte se mě jaké bylo,ale prozradím Vám jen to,že na žáka 9.třídy bylo docela dobré....xDAle det se vratme do reality,protože Vám mohu nabídnoutnové fotky,na kterých můžeme vidět po delší době KayCee Stroh,která se zúčastnila soutěže "Artist Knox Luxury Grooming Pet Salon Grand Opening" se svým psem býglem Pyper.Tato soutěž se konala v sobotu odpoledne (27.června).Pěkný psíček..xD
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/06/kaycee-stroh-pyper-pet-salon.jpg

Zac v LA na čerpací stanici-25.6.09

28. června 2009 v 21:00 | Velediction |  Zac Paparazzi
A protože jsem dlouho zameškával a doháním co se dá,mám tu pro Vás paparazzi fotografie,které pocházejí ze čtvrtka (25. června).A vidět můžeme opět Zaca,který byl spatřen na čerpací stanici v Hollywoodu.
Zac Efron Pumps It Up

Moje foto z Chorvatska-28.6.09

28. června 2009 v 17:56 | Velediction
Ahojky,před odjezdem jsem Vám sliboval že budu po celou dobu pobytu takzvaný paparazzi a že sem přidám pár fotek.A je to tady.Vybral jsem pro Vás ty nejlepší záběry,celkem jsem nafotil asi kolem 200 fotek a asi Vám je jasný že se sem všechny nevejdou a proto sem dám jen 7 nejlepších,které jsou moc povedené.Všechny fotky jsem fotil sám a zajímalo by mě jak se Vám líbí.

Matt v The Grove v Los Angeles-27.6.09

28. června 2009 v 14:18 | Velediction
Po opravdu dlouhé době tu máme herce z Hsm3 Matta Prokopa,který byl spatřen v The Grove v Los Angeles v sobotu ráno (27.6.).Po celou dobu se ho držela nějaká dívka,kterou ale bohužel neznáme.
Matt Prokop: Cheesecake Factory Fella

Ashley na akci Wal-Mart v Jordánsku-23.6.09

28. června 2009 v 13:29 | Velediction
Ani naše Ashley nás nenechá ve štichu,protože tu máme fotky,které ji zachytávají zrovna když rozdávala své autogramy na akci zvané Wal-Mart,která se uskutečnila v úterý odpoledne (23. června) v jižním Jordánsku, Utah.Moc jí to slušelo,že_???
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/06/ashley-tisdale-free-grove.jpg

Zac Efron na plachetnici v LA-26.6.09

28. června 2009 v 13:12 | Velediction
Ano a po týdnu tu pro Vás mam opět naše novinky ze světa Hsm.Jako vůbec první článek tu mám nové fotky Zaca Efrona,který jak můžete vidět si také užíval jako já u moře,ale ne v Chorvatsku na pláži,ale v Marina del Ray v Los Angeles na nějaké plachetnici.To vše se odehrálo v pátek odpoledne (26. června).
http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/06/zac-efron-sets-sail.jpg

Jsem zpět z dovolené-28.6.09

28. června 2009 v 12:19 | Velediction
Ahooojky sbéčka,náštěvníci blogu.Tak jsem se vrátil z týdenní dovolené v překrásném Chorvatsku,kde jsem strávil příjemný pobyt v apartamu.V prvních třech dnech to vypadalo že strávím s rodinou deštivý a zamračený týden,ale ve středu se vše obrátilo k lepšímu.Od středy tam byly skoro až k nevydržení,takže jsem musel každou chvíli skákat do vody abych si schladil zadek spalený od sluníčka..xD.Apartman byl docela ucházející,byla tam televize takže se to dalo přečkat a navíc jsme hráli samé suprové hry ke kterým samozřejmě také patří pořádné úkoly a musím říct,že jsem se někdy až válel smíchi....xD.Docela mě to mrzí že to takhle uteklo,ale co se dá dělat.Dnes musím dohánět spoustu věcí,tím myslím novinky pro Vás.Jinak Vám chci strašně moc poděkovat zato,že jsem mi i přesto že jsem tu nebyl psali uplně nádherné komentáře,které si ještě ted čtu a dělají mi opravdu velikou radost.Ted už vím že se na Vás mohu spolehnout.Moc a moc a moc Vám vše děkuju a už se těším nato jak Vás budu obíhat a psát si s Váma.Tak já letím na novinky....xD

Zac photoshoot pro magazin Unknow 2007-auto článek 9

23. června 2009 v 14:00 | Velediction
Zac Efron nafotil taky jeden krásný shootík,který se mi v této chvíli zalíbil nejvíce.Má takové kouzlo.Byl nafocen pro magazín Unknow v roce 2008 a musím říct že je fakt moc povedený.A to je vše,více článku jsem nestihl připravit,protože jsem měl spoustu práce ze všema těma přípravama jako je např. balení,nákupy,atd....Doufám že se na mě nezlobíte a chápete to.Děkuji za vaši přízen a těším se na Vás,jo a nezapomente že můj blog je vybaven mnoha skvělými články,které na Vás čekají.Tak neváhejte a běžte do menu do navigace a tak jak se říká brouzdejte po net,nebo-li raději po mém blogu.Ještě jednou děkuji a ahooojky.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Ashley photoshoot-Derek Reed 2006-auto článek 8

23. června 2009 v 11:00 | Velediction
Dnes Vám mohu nabídnout jeden photoshoot Ashley Tisdale na kterém ji můžete vidět i s naší Vanesskou.Jeho autorem je Derek Reed a nafotil ho v roce 2006.Některé záběry jsou prostě k sežrání..xD
Click to view full size image

Corbin Bleu - Celebrate You-auto článek 7

22. června 2009 v 14:00 | Velediction
Určitě víte,že Corbin má za sebou nové albu,které je v proději již nějaký týden.A protože jsem nic jiného nenalez tak Vám sem dávam jednu skladbu právě z tohoto alba.Skladbu kterou uslišíte se jmenuje Celebrate You.Příjemnou podívanou.
»Archive
©2008 - 2011 - velediction.blog.cz