Červen 2010

Opouštím Vás, mějte se...

30. června 2010 v 21:25 | Velediction |  Oznámení
velediction.blog.cz
Hlasím se Vám v tuto neobviklou hodinu, vy už víte že když se vždy objevím takto neobvikle, že to sebou něco vždy přinese.Ano, je to tak, dopředu oznamuji že zítra skoro celý den budu mimo domov.Hned ráno se vydám do centra prahy něco zařídit, poté se zastavíme s rodiným příslušníkem na obědě, no a hned poté následně jedu prozměnu společně s mým tátou něco doviřídit.Opravdu nevím kdy se tady objevím, nechci nic plánovat, je možné že sem prostě něco během dne přidám a nebo až takto pozdě.Zkrátka hned první prázdnonový den je lhod takto rozběhaný, ale nedá se nic dělat.Mezi tím když tu nebudu určitě zapátrejte v nějaké z mých rubrik, které Vám jsou samozřejmně k dispozici, takže tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne ;-)

Zac s fanoušky na stadionu týmu Dodgers v LA

30. června 2010 v 15:50 | Velediction |  Zac Paparazzi
velediction.blog.cz
Tuto neděli (27.června), se Zac Efron objevil na stadionu basketbalového týmu Dodgers v Los Angeles.O tomto jsme Vás už informoval a dokonce jsme měli možnost vidět i dvě fotografie, které naleznete ZDE.To však není to podstatné, jelikož jsem narazil na další fotky, které pocházejí také z toho utkání a vidět na nich můžeme se Zacem dva fanoušky, kteří této příležitosti náležitě využili.Věřím že jsou velmi rádi že byl Zac natolik ochotný a nechal se snimi vyfotografovat ačkoliv je pravda že se snad nikdy nestal,  že by odmítl, nebo se spíše o tom nepíše, kdo ví, ale já se rozhodně přikláním k té první variantě ;-)
imagebam.comimagebam.com

Rozhovor se Zacem ohledně jeho filmu Charlie st. Cloud

30. června 2010 v 15:36 | Velediction |  Zac Videa
Po dvouhodinové pauze tu máme opět naší pravidelnou dávku těch nejčerstvějších a nejaktuálnějších informací o našich hvězdách, nebo když se daří tak i o Hsm.Nicméně v tento článek je věnován Zacovi Efronovi a jeho filmu s názvem "Charlie st. Cloud".Abych to více přiblížil, jedná se o video z rozhovorem, které v sobě ukrývá nově přetočené scény.Akční reportét Kevin z pořadu "ETonline" toho samozřejmně využil a Zaca se na pár věcí poptal.Můžeme nahlédnout do skvělého zákulisí celého filmu, což je mimo jiné velká příležitost pro všechny fanoušky tohoto filmu, kteří po tomto vždy toužili, si pořádně vše prohlédnout .

Vanessa na hodině jógy ve Studio City (29.6.10)

30. června 2010 v 13:06 | Velediction |  Vanessa Paparazzi
velediction.blog.cz
Konečně jsem se i já dočkal prázdnin na které jsem se opravdu velice těšil celý rok.Úspěšně jsem prolezl ze svým sbéčkem Snapeovou do druháku, takže jsem rád.Věřím že ti kteří jsou na tom podobně, tak přeji krásné a ničím nerušené prožití letošního léta a samozřejmně prázdnin.Dnes tu jako první přivítáme Vanessu Hudgens, která byla spatřena včera dopoledne (29.června) při odchodu ze své hodiny jógy ve Studio City, Californie.Dovolím si říct, že to Vanesse velice slušelo, konečně se na plno ukázala ve své celé kráse a dokonce se ani nekryla, což je skvělé zahájení těchto prázdnin, které nám snad přinesou spousty článků.
´

Magazin Teen Vogue (Srpen 2010)

29. června 2010 v 18:20 | Velediction |  Časopisy
velediction.blog.cz
Přestávám uplně porozumívat této situaci, skutečně nevím co se to dějě, vždy když jsem zašel na nějaký oficiální web, tak na mě vypadla kupa nejrůznějších informací ze kterých si šlo vybírat, ale v posledný době nelze toto dělat.Dobrým příkladem je dnešek, který je opravdu snad nejlabší, nepřijít sem po tolika hodinách zbytečného pátrání, tak to dnes už balím, nicméně naštěstí se podíváme ještě na jeden článek.Jedná se o dva nové scany ze srpnového vydání magazinu "Teen Vogue" na kterých můžeme vidět příliš nepublikované fotografie.Vanessu můžeme vidět po boku úžasné Victorie Beckham, která společně sní nafotila nějaký vyjímeční set fotek džín z kolekce o Victorie.A jak se zmínila, tak je má Vanessa velmi v oblibě a doma jich má spousty.Na druhém scenu můžeme spozorovat Zaca a jeho exkluzivní fotografii z jeho filmu "Charlie St.Cloud", který se už brzy dočká své první premiéry.
imagebam.comimagebam.com

Vanessa se ukáže v nové roli !

29. června 2010 v 11:20 | Velediction |  Vanessa extra
velediction.blog.cz
Vanessa (21) se proslavila jako Gabriella Montez v Muzikálu ze střední, teď se ale chystá své fanoušky pořádně šokovat! Zahraje si v divadle, a to roli HIV pozitivní tanečnice Mimi v rockové opeře Rent!
Rosario Dawson (31), kterou znáš třeba ze snímku Sin City, si zahrála Mimi ve filmové verzi muzikálu z roku 2005, který měl v ČR název Bohémové. Rivalita kvůli roli, ale mezi herečkami nepanuje!

Vanessa dokonce Rosario nedávno navštívila, aby se o postavě Mimi dozvěděla co nejvíc. "Jsem si jistá, že Van odvede skvělou práci. Je talentovaná a profesionální," prohlásila po schůzce herečka.

"Má kuráž a je vtipná, tak jsem jí doporučila, aby tyto dvě vlastnosti do role Mimi promítla, že to k jejímu charakteru perfektně sedí," prozradila Rosario s tím, že Vanessu moc obdivuje.

A co na to Vanessa? Ta teď pilně zkouší, protože hra se objeví v divadle Hollywood Bowl už v srpnu a svým fanouškům vzkazuje: "Wau! Rocková opera. Je to výzva, pro mě něco úplně nového! Zkoušení si vážně užívám a nemůžu se dočkat představení. Určitě to bude bomba. Přijďte!"
Trailer k filmové verzi muzikálu
Zdroj:Bravogirl a Profimedia.cz


Hlasujte pro Zaca na Teen Choice Awards 2010

29. června 2010 v 11:05 | Velediction |  Zac extra
Dnešní den vypadá prozatím velmi tragicky, opravdu nevím co vkládat a proto jsem toho využil a obehl jsem prozatím pár mých affs, nicméně naštěstí jsem narazil na jednom zahraničním webu na odkaz, který umožňuje podpořit našeho Zaca Erona na "Teen Choice Awards 2010", které se uskuteční v pondělí (9.srpna).Nevím jak je to prozatím s tím hlasováním, protože je poměrně ještě brzy, ale věřím že někteří z Vás na to určitě brzy příjdou.Pomocí úvodní fotografie, se dostanete přímo na oficiální stránky.

Lucasova účast na akci Showroom v LA (26.6.10)

28. června 2010 v 19:09 | Velediction
velediction.blog.cz
Nevím čím to je způsobené, ale dnes mě nějak nebaví překládat na googlu, příčinou je tak nepřesný překlad, který mě nebaví dávat fo hromady, nicméně nadruhou stranu Vás zase nechci o nic připravit a proto se můžeme podívat na Lucase Grabeela o kterém příliš novinek bohužel není.Tyto fotky ho zachycují na jakési showroom, což je nějaká dárková služba, která se uskutečnila (26.června) v Los Angeles.Lucase můžeme vidět při pití kakaového másla Palmer, ale opravdu nemám tušení o co přesně šlo, nebo jaký to mělo záměr.
Lucas-gates lucas grabeel bill gates 01Lucas-gates lucas grabeel bill gates 05Lucas-gates lucas grabeel bill gates 07Lucas-gates lucas grabeel bill gates 11Lucas-gates lucas grabeel bill gates 04

Matt Prokop na premiéře Twilight Saga Eclipse (24.6.10)

28. června 2010 v 15:19 | Velediction
Po delší době je čas také zmínit v podobě nadcházejícího článku, herce Matta Prokopa, který též patří do našeho týmu a proto jdeme na ihned na věc.Před pár dny, přesněji (24.června), se ukutečnila v Los Angeles premiéra nového filmu "Twilight Saga Eclipse", na které se právě objevuje po boku své přítelkyně Sarah o které se takto zmiňuje více zdrojů.Podařilo se mi sehnat video přímo z červeného koberce a podle mého názoru zachycuje skutečně každý detail a to i přes jeho horší kvalitu.Aby byl článek kompletní, tak vkládám i fotografie ;-)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zac na stadionu týmu Dodgers v LA (27.6.10)

28. června 2010 v 14:59 | Velediction |  Zac Paparazzi
velediction.blog.cz
Po kratší pauze můžeme pokračovat dále ve vkládání článků.Na řadu se dostává Zac Efron, kterého jsme měli možnost spatřit ještě na pláži Maui, kde byl uspořádán filmový festival.Od té doby uběhlo už pár dnů, proto jsem rád že se k nám dostávají tyto dvě fotografie pořízené (27.června), které ho zachycují na stadionu basketbalového týmu Dodgers v Los Angeles.Je velkou škodou že se Vanessa také nezůčasnila, ale je možné že měla zrovna něco důležitějšího v plánu, nebo jí prostě tato hra příliš nepřitahuje, kdo ví, no konec konců buďme rádi za to co máme.
430zacedfronbaseball.jpgladodge.jpg

Vanessa na nákupech v okolí Malibu (27.6.10)

28. června 2010 v 10:24 | Velediction |  Vanessa Paparazzi
velediction.blog.cz
Přeji příjemné pondělní dopoledne, vy kteří máte dnes už volno si užívejte na plno prázdniny, jenže já patřím do skupiny, která si začne prázdniny užívat až od středy.Naštěstí jsem byl ve škole až od 8:20 jen půl hodiny a jel jsem zase domu, zítra to bude asi trochu horší, nicméně středa bude podobná dnešku.Nic, pojďme na první článek, kterým jsou paparazzi fotografie s Vanessou Hudgens, která byla zahlédnuta včera v neděli (27.května), v okolí Cross Creek v Malibu, kde si zašla na menší nákupy do obchodního centra Planet Blue, Californie.Toto nákupní centru známe také díky naší Ashley, která tam chodí opravdu často na nákupy.Vanessa se opravdu skvělé oblékla, rozhodně je vidět že v Americe mají podobně jako právě my tady u nás.
20100628110425b23.jpgvanessa-hudgens-cross-creek-texter(3)_0.jpgvanessa-hudgens-cross-creek-texter(39).jpgvanessa-hudgens-cross-creek-texter(4).jpgvanessa-hudgens-cross-creek-texter(881).jpg

Nový trailer k filmu Hellcats *2

27. června 2010 v 18:55 | Velediction |  Ashley Videa
Nečekaně se u nás objevila náštěva, která nabourala celý nedělní plán co se týče blogu, ale jak to tak vypadá stejně toho moc k přidání není.Ovšem, podívat se můžeme na nový, za to poměrně krátký trailer k filmu, který se nazývá "Hellcats".Jednu z hlavních rolí obsadila mimo jiných Ashley Tisdale, což už nějakou dobu určitě víte.Mělo by jít o trailer, který server označuje jako číslo "2", proto snad jde o aktuální záležitost.Po shlédnutí se učitě shodneme, že je důvod se na co těšit.

Zacova zpráva fanouškům filmu Charlie St. Cloud

27. června 2010 v 12:40 | Velediction |  Zac Videa
Následuje článek, ve kterém se můžeme podívat na jedno video, týkající se Zaca Efrona.Řeč je o jeho novém filmu "Charlie St. Cloud" .Zac se prostřednictvím tohoto videa rozhodl poděkovat fanouškům tohoto filmu.Video sice není moc dlouhé, ani moc kvalitný, nicméně rozhodně doporučuji se na něj podívat.Zac se opravdu snaží na tento svůj film nalákat spousty fanoušků, i když je podle mě jasné, že ani nemusí, protože snad uplně každý se na tento film těší a toto více potěší informace, že první premiéra je už (30.července) v USA a zaručeně se můžeme těšit na spousty zajímavostí.

Ashley a Austin se svým fanouškem během natáčení

27. června 2010 v 12:30 | Velediction |  Ashley Paparazzi
velediction.blog.cz
Hlasím se opět později než je tady zvykem, ale přeci jen, lepší pozdě nežli vůbec.Nebojte nemohu na tento blog zapomenout o to více na jeho náštěvníky, proto jdeme na věc.Internetem koluje fotografie s Ashley Tisdale, Austinem Butlerem a jejich fanouškem který měl takové štěstí a tento herecký pár si odchytil během pauzi při natáčení filmu "Sharpay´s Fabulous Advantures", který se natáčí v Torontu.Ashleyina paruka mě asi nikdy nepřestane překvapovat svou pravostí, neznat Ashley s jejími hnědými vlasy, tak se budu i hádat :)

Photoshoot by Christ Rene (Nové pokračování)

26. června 2010 v 19:19 | Velediction |  Zac Gallery
velediction.blog.cz
Jsem si vědom, že dnes mnoho opravdu aktuálních článků, kvůli tvorbě designu nebylo, ale jsem rád že jsem se do něj pustil, nicméně o články rozhodně nepříjdete.Zac Efron nafotil v roce 2009 photoshoot, který byl následně použit do jeho kalendáře.Teprve nedávno, myslím včera či dokonce dnes se po roce objevilo jeho pokračování.Aby to nebylo uplně tak skvělé, tak ho kazí pozdrojování v podobě velkého "A", proto doufám že se brzy objeví bez něho.Ještě připomenu autora kterým je Christ Rene.Sečteno potrženo se tento shoot dá nazývat jako velice vydaření a zac na něj může být rozhodně hrdí.
042.jpg034.jpg026.jpg018.jpg017.jpg
»Archive
©2008 - 2011 - velediction.blog.cz