Vše jednou skončí....(27.11.08-8.6.12)

8. června 2012 v 13:07 | Velediction

Přichází okamžik na který snad ani nikdy nemělo přijít při zakládání samotného blogu, tehdy jsem však byl plný elánu a nápadů které mi v posledný době docházeli.Nicméně pojďme na to od začátku, bude tomu 27.listopadu už tři roky, kdy jsem se rozhodl pro založení, od skušeností s jinými stránkami, pro založení jedinečného, originálního blogu jehož název nemá co dělat se samotným založením.Už tedy od začátku jsem se snažil blog udělat odlišním od ostatných a snad se mi to i podařilo.Nechci ani vzpomínat na vývoj mých článku u kterých když si je prohlížím se musím jen smát, ale i takové byli začátky mého blogu.Během té dlouhé doby jsem poznal spousty lidí, někteří mi jsou stále na blízku a s některými jsem se nepohodl, nebo jsem nezplnil jejich očekávání a zkrátka bez udání důvodu byl s nimi konec.Potkal jsem i takové kteří se semnou spřátelili jen ohledně výhod které vyděli a toho jsem se chtěl vždy vyvarovat, jelikož každý začátek je těžký a i můj blog ním prošel.Často se mi stávalo že mě potkali lidé, kteří mi jen tak obvinili z podvodů, krádeží a dalších věcí, následně jsem pak spatřil jeden ze svých designu na jiném blogu.Nepříjemností bylo spousty ale mě to neodradilo a šel jsem dál.

Můj sen stát se aktivním blogem který si každý spojí s každodennými novinkami ze světa High School Musical se mi po prvním roce splnil a já byl opravdu na vrcholu.Nebylo dne abych na blog nezašel, něco nepřidal a neoběhl svá sbéčka kterých jsem měl velké množství.Došlo to tak daleko že jsem se rozhodl s mou kamarádkou a letitým sbéčkem pro založení druhého blogu, který však zkončil dříve než-li začal a tak jsem se věnoval opět jen tomuto blogu.Když jsem náhle někam odjel, měl jsem potřebu Vám vše oznámit a i co nejrychleji něco přidat.Zkrátka byl jsem na blogu vždy kdy to šlo a byl jsem rád že jsem se pro založení rozhodl.

Druhým rokem "blogaření" jak se říká v tomto "světě", mě stále blog bavil i každý den se na mě mohl každý spolehnout, málo kdo to na blogu vydrží přes dva roky a těch lidí tu je opravdu jen málo a zaslouží si hodnocení přes 100 stran a spousty ocenění.Těchto lidí kteří myslí jen na své čtenáře a pravidelně docházejí na blog třeba už tři roky si opravdu vážím, pár jich i znám.I já jsem takový byl do posledný chvíle, nicméně již nějakou dobu se ve mně stále něco pralo a věřím že mi dáte za pravdu když napíšu že blog je jen pro zábavu a nic jiného.Jenže pro mě blog se stával povinností a každý den kdykoliv jsem někam například jel jsem prostě musel odůvodnit kam jedu a kdy se vrátím a to nebyl život.Do toho vše ještě dělám autoškolu a začínám mít i pracovní povinnosti, které pro někoho nejsou tak podstatné a blog zvládají, jenže mě to prostě začínalo vadit.Přestalo mě to bohužel bavit, nejsem jako ty kteří napíši "blog mě neba, tak se možná někdy ještě stavím, pp", ne opravdu chci aby jste věděli že dva roky sice nejsou moc a jak jsem psal jsou i tací kteří tu jsou déle, ale ve mě se to za ty roky sečetlo a jednoho dne jsem si řekl a je to, končím a hotovo!Již nějakou dobu jsem si říkal, mám tohle za potřebí a určitý článek na blogu a nezájem některých lidí mi potvrdilo fakt a tomuto článku i tak trochu napomohli.

Blog mám stále rád, sbéčka nadevše o našich hvězdách nemluvě, sleduji je každý den a proto jsem se rozhodl pro uplné ukončení všeho krásného co mě zde na blogu potkalo a na co budu vzpomínat.Jak říkám přišlo mi že svá sbéčka a i náštěvníky šidím a i jsem si všiml, že některé mé spřátelné blogy mě jednoduše odstranili ze seznamu a už je důvod nezajímal.Chápu, nebyl jsem zrovna nejvzornější, neobýhal jsem každý den, ale o tom je škoda mluvit když jsem neměl čas a to někteří zkrátka asi nepochopily.Je mi to tak líto že už od zítra nic nepřidám, že neoběhnu sbéčka ale na druhou stranu zaziju trochu svobody po které toužím.S některými sbéčky bych i na dále zůstal v kontaktu a pokud budou mít zájem mohou mi napsat na můj e-mail, který naleznou pod tímto textem.Nebudu říkat že se někdy vrátím, protože pochybuji že by sem ještě někdo zašel a vzpoměl si.....

Na uplný závěr děkuji všem kteří při mě stáli a dokázali mě postavit na nohy i po tolika nepříjemnostech, které mi blog přinesl.Abych to konečně zakončil, protože vím že tyto bláboli stejně nikdo číst nebude, rád jsem prošel touto zkušeností, rád jsem poznal všechny sbéčka a rád na Vás budu vpomínat, opravdu pokud má někdo zájem, může mě dohledat zde:
Velediction@seznam.cz

Bylo mi ctí, mějte se i bez mé přítomnosti tak jako kdyby můj blog nikdy nebyl, jako kdybych byl jeden z dalších kteří to už zkrátka vzdali a Vám přeji hodně úspěchů do dalších let, máte můj obdiv :)
Zkrátka jak jste mohli nyní vidět v závěrečné písni úžasného High School Musical 3: Senior Year, zatáhne se opona a je všeho krásného konec, tak se s Vámi tedy opravdu loučím a pokud si na mě ještě někdy vzpomenete a budete mít zájem, třeba o spolupráci, nebo o společný blog semnou, tak se popřípadě nějak domluvíme, kontakt na mě je uveden výšše....SBOHEM a VZPOMÍNEJTE NA MĚ V DOBRÉM ! ! !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 8. června 2012 v 13:15 | Reagovat

no to snad ne! :O jeden z nejlepších blogů pro mě... :-(

2 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 8. června 2012 v 13:15 | Reagovat

ale tak přeji Ti samozřejmě hodně štěstí do života... :-)

3 Fanda [SB NAVŽDY] Fanda [SB NAVŽDY] | Web | 8. června 2012 v 16:36 | Reagovat

Tak přesně tohle jsem nechtěl a vždy jsem ti říkal, že to zvládneš a přes vše špatné se přehoupneš. Doufal jsem v to, že když už je po zkouškách, tak ti bude blog chybět a vrátíš se po dvou měsících plný elánu, tento článek mě bohužel úplně vyvedl z omylu. Vždy jsem věděl, že když tu nebudu já, budeš tu ty, ale nechal jsi mě v tom samotného. Tohle byl poslední blog, který byl zaměřený stejným způsobem, jako právě ten můj a tak jsem v tobě měl obrovskou podporu. Nejen podporu, ale především velkého kamaráda, kterého jsem si vážil a mohl se s ním bavit úplně o všem... Pamatuju si na návrh založení si společného blogu, který měl být vyvrcholením všeho a spojením sil. Na tebe nikdy nezapomenu, nikdy, protože jsem potkal přes web jen pár lidí se kterými mi přátelství vydrželo do dneška. Budeš mi strašně chybět a mám na tento článek velký vztek, ale nedá se nic dělat, protože je to jen tvoje rozhodnutí a sám víc nejlíp, co je pro tebe nejdůležitější. Já už SBéčka nenabírám pár let, seznam se stále zmenšuje, ale ty v něm zůstaneš a já budu i nadále pravidelným návštěvníkem tohoto skvělého blogu do kterého jsi vložil sám sebe a bude tě nám aspoň trochu připomínat. Tvé články jsem četl strašně rád a je mi horzně líto, že tohle je zrovna ten poslední. Psal bych toho strašně moc, ale mám pocit, že bych se stále opakoval, takže bych to uzavřel. Budu tady na tebe čekat a věř, že nejen já, ale i ostatní. Do budoucna ti přeju hodně štěstí nejen v osobním životě a měj se hezky. Doufám, že tak jako my nezapomeneme na tebe, tak ty nezapomeneš na nás. Bylo mi ctí, že jsem mohl potkat někoho takového, jako jsi právě TY...

4 brre-sbéčko brre-sbéčko | E-mail | Web | 8. června 2012 v 20:53 | Reagovat

přiznám se že už jsem jen čekala kdy se sem stavíš a napíšeš něco takového. vím že jsi s tím bojoval dlouho a vím že tě blogová nálada opustila už dávno. přesto všechno jsem byla výdycky nadšená z každého tvého článku a nebo komentáře. ale vážně tě chápu a vím že tohle rozhodnutí je správný a že ty to tak opravdu chceš a už ses tu jen trápil. jediný coo mě mrzí je to že o tebe příjdu. příjdu o dobrého kamaráda který mi už nějakou dobu chybí. ale i přesto tě chápu a podpořím tě v tom pro co ses rozhodnul. takže jediný co ještě napíšu je že ti přeju hodně úspěchu ve tvém osobním životě a užívej ho naplno.:-) občas si třeba vzpomeneš na to co jsi tu zažil. no občas myslím že často:-D já na tebe vzpomínám často a ještě hodně dlouho budu.:-)

5 brre-sbéčko brre-sbéčko | E-mail | Web | 8. června 2012 v 20:54 | Reagovat

jsem hrozně ráda že jsem tě poznala a mohla tě poznat líp a díky tomu zjistila že seš užasnej člověk.:-) (poslalo se mi to dřív než jsem to dopsala:-D

6 JankoQo JankoQo | Web | 9. června 2012 v 12:58 | Reagovat

Drž sa, prajem veľa šťastia v živote, hlavne si užívaj život :)) tento blog som si spolu s Fandovým obľúbil a vždy som sem chodil s radosťou a čim nás všetkých prekvapíš.. Fakt super blog a tiež aj ty si super, aj keď sa nepoznáme, viem, že každý kto venuje čas www stránkam, blogom má môj obdiv, rešpekt a hlavne čo sa týka zamerania na ZACA EFRONA máš dvojnásobny..lebo je to moj Idol hehe :))

Prajem Ti všetko dobre :))

7 Jajushik Jajushik | 9. června 2012 v 17:00 | Reagovat

Veľká, škoda..Jeden z najlepších blogov aké som kedy videla. Podarilo sa ti toho za tie roky veľa.Vidno, že si veľmi šikovný a máš môj rešpekt. Prajem veľa úspechov v živote! :)

8 world-with-hsm world-with-hsm | Web | 12. června 2012 v 10:30 | Reagovat

Ahoj Velle, moc mě mrzí to, jak to všechno dopadlo, ale musím říci, že Tě naprosto chápu. Já sám mám poslední dobou jak nedostatek času na správu stránek, tak dá se říci i nechuť k tomu denně usedal k PC a hledat novinky. Poslední dobou jsem se více začal zajímat o to, co mě doopravdy baví a co mi jde - hraju badminton, tenis a jsem novým správcem tenisové stránky na facebooku. Byl byhc hrozně moc rád, kdybychom se mohli třeba právě na facebooku sem tam potkat, jelikož, jak už tu psali lidé nademnou, jsi neobyčejný člověk, který do světa blogu přinesl něco EXTRA SKVĚLÉHO! Jsi skvělý kamarád a já o tobe nechci přijít :)

Prosím, kontaktuj mě pomocí stránky --> https://www.facebook.com/mecbol

Budu neskutečně šťastný :)

9 Dominika Dominika | E-mail | Web | 16. června 2012 v 21:53 | Reagovat

Tak toto som vážne nečakala, aj keď som tu  každý týždeň chodila a čakala na nový článok, nedočkala som sa ho, ale za to som sa dočkala toho, čo som si nechcela prečítať - tento článok... no prečítala som si ho celý, pretože si skvelý človek a som nesmierne rada, že som ťa spoznala, tiež som si s tebou dobre rozumela a občas sme si spolu aj "pokecali" :-D bude mi to tu chýbať ešte viac, kvôli tomu, že som s tebou spriatelila po druhýkrát... tvoj blog bol vážne skvelý, vždy plný noviniek s milým adminom... samozrejme, že na teba budem spomínať len v dobrom, pretože s tebou som nezažila žiaden konflikt ani nič podobné... budeš mi chýbať, no koniec čaká každého z nás, takže ti prajem všetko len to najlepšie v osobnom živote a verím, že aj ty budeš na svoj blog ešte dlhé roky pyšný (že si to dotiahol tak ďaleko, veď 2 roky je pekná doba) a tiež, že nezabudneš ani na všetky svoje SB... ešte raz ti prajem veľa šťastia, zdravia a úspechov v osobnom živote :) budeš mi chýbať :(

P.S. Budem ti držať palce, aby si ten vodičák urobil ;) AHOJ :)

10 Fanda - 5 LET PO VAŠEM BOKU Fanda - 5 LET PO VAŠEM BOKU | Web | 25. listopadu 2012 v 18:52 | Reagovat

Fany, podle úpravy designu a některých položek v menu soudím, že jsi tu musel v nedávné době být. Podle té tabulky, kde je napsáno: "Closed" bych řekl, že to není definitivní a možná se sem někdy ještě vrátíš. Já budu jedině rád a hlavně se, prosim tě, taky někdy ozvi. Nezahodíme několik let přátelství jen tak do koše. :-(;-)

11 Fanda [SB] Fanda [SB] | Web | 8. června 2013 v 13:44 | Reagovat

Ahoj Fany, tak se po roce opět hlásím o slovo, protože právě dnes je tomu přesně rok, co nás opustila legenda, která zasahovala do života mnohým návštěvníkům tohoto blogu. :-) Jak se vůbec máš a jak jsi se změnil za poslední rok? Vychází ti všechno podle plánu? Všechno mě zajímá a budu nesmírně rád, když si jednou přečteš tento komentář a třeba na něj i odepíšeš. ;-) Zatim se měj hezky a budu se těšit na odpověď. :-)

12 Fanda Fanda | Web | 14. března 2016 v 5:04 | Reagovat

Ahoj Vele, na tebe bych nezapomněl. :-) Večer napíšu, buď v klidu ;-)

13 Fanda Fanda | Web | 14. března 2016 v 21:23 | Reagovat

Ahoj Fany!!! :-) Vůbec se nemáš za co omlouvat - rozhodl ses tenkrát ukončit činnost na blogu a neočekával jsem, že bys potom ještě na blog chodil a četl si komentáře, natože na ně odepisoval. Jen jsem to zkusil a čekání se vyplatilo! :-)

Pokud budeš chtít zůstat v kontaktu, tak budu jedině rád, že protože tu už nikdo, s kým jsem se tekrát bavil, nezůstal a co si budeme povídat - začátky s HSM už s nikým neprožiju, takže na takové lidi mám daleko víc vzpomínek, které nás tenkrát spojovali. :-)

Nejvíc se vyskytuju na blogu, tak si komentáře čtu každý den, ale pokud bys chtěl psát víc a chápu, že ne všechno musí všichni vidět, tak můžeš napsat na Big.moon@seznam.cz Rád si přečtu, co je u tebe nového, jakým směrem se ubírá tvůj život, jestli jsi tenkrát udělal bez problémů tu autoškolu, jestli ještě studuješ, co máš rád, jaké jsou teď tvoje oblíbené filmy, hudba, zájmy... :-)

Zrovna jsi mě zastihl v období, kdy ve středu odlétám na týden mimo republiku, ale ještě zítra bych mohl odepsat až dobalim a všechno povyřídim a potom až za týden - to jen na vysvětlenou pokud bych dlouho neodepisoval. Aby sis nemyslel, že na tebe kašlu, nebo nechi být v kontaktu, naopak! ;-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
»Archive
©2008 - 2011 - velediction.blog.cz